ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 10 Май 2017 09:24

НБУ: Я.Смолій виконуватиме обов’язки голови Нацбанку з 11 травня

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Перший заступник голови Національного банку України Яків Смолій виконуватиме обов'язки очільника НБУ з 11 травня 2017 року. Про це повідомили у Нацбанку на сторінці у Facebook.

"Перший заступник голови Яків Смолій виконуватиме обов'язки голови Національного банку України з 11 травня 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сьогодні у голови Національного банку України Валерії Гонтаревої останній робочий день, про що вона оголосила місяць тому.

"Валерія Гонтарева повністю залишає професійні справи у Національному банку та йде у вимушену відпустку, доки Верховна Рада України не прийме рішення щодо її відставки", - повідомили у НБУ.

Відповідно до чинного законодавства рішення щодо відставки голови Національного банку приймає Президент України, а затверджує Верховна Рада України. Детальна процедура призначення на посаду та звільнення з посади голови Національного банку регламентується ст. 18 Закону України “Про Національний банк України".

"Таким чином, Яків Смолій виконуватиме обов'язки голови Національного банку України до призначення нового голови Національного банку", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше нардеп І.Луценко повідомила, що в.о. голови НБУ буде Я.Смолій до остаточного узгодження кандидата.

Прочитано 2845 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com