ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 25 Апрель 2017 13:43

Уряд планує працювати над модернізацією ДСНС - В.Гройсман

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України планує працювати над модернізацією устаткування для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це сьогодні сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час колегії Міністерства внутрішніх справ.

"Нам вдалося у півтора-два рази більше збільшити фінансування заробітної плати ДСНС. Але хочу підкреслити, коли трапляється надзвичайна ситуація, вони якраз стоять на передовій. Це наш надзвичайний спецназ... Наше завдання їх просто модернізувати. Цей "спецназ" має бути надзвичайно добре оснащений", - наголосив він.

Прем'єр підкреслив, що потрібне авіаційне оснащення й інше обладнання для ДСНС. Він уточнив, що в цьому році уряд передбачив у бюджеті видатки на пожежне устаткування у сумі 600 млн грн.
Як повідомляв FotNews, рятувальникам на Закарпатті передали спецтехніки на понад 15 млн грн.

Прочитано 1714 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com