ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

Среда, 12 Апрель 2017 13:24

НКРЕКП найбільше корупції виявляє в електроенергетичному секторі на держпідприємствах - Д.Вовк

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Найбільшу кількість корупції під час перевірок Національна комісія, що здійснює регулювання ринку енергетики та комунальних послуг виявляє в електроенергетичному секторі на державних підприємствах, щодо деяких з них було зроблено більше 50 звернень до правоохоронців. Про це на сьогоднішньому засіданні Верховної Раді заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

“Лише за 2016 рік проведено 215 перевірок, в результаті яких вилучено зі структури тарифу 1,1 млрд грн. Тобто зменшено тарифи на 1,1 млрд грн. Крім того, визначено до вилучення на суму 6 млрд грн у разі невиконання заходів, які були затверджено. Хочу підкреслити, що комісія займає принципову позицію по порушеннях, всі їх висвітлює. Всі акти перевірок публікуються на сайті комісії і можна підкреслити, що найбільшу кількість корупції ми виявляємо в електроенергетичному секторі на державних підприємствах. Стосовно деяких з них ми зробили більше 50 звернень до правоохоронних органів”, — сказав він.

Як повідомляв FotNews, НКРЕКП скасувала своє рішення про запровадження абонплати за газ.

Прочитано 1591 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com