ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Пятница, 24 Март 2017 09:54

Кенія зацікавлена в імпорті української агропродукції

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кенія готова закріпити за Україною статус стратегічного постачальника агропродукції. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

"Кенія зацікавлена в імпорті великих об'ємів української кукурудзи, продуктів харчування, простого переробного обладнання, фармацевтичних продуктів та обладнання для енергетичного машинобудування", - повідомила віце-голова Мінекономрозвитку.

З її слів, наразі продовжується робота з ринком Кенії після торговельної місії.

"Сьогодні з Ганною Гопко на зустрічі з делегацією парламентарів Кенії: Мері Емаасе, віце-головою парламентського комітету з питань бюджету та асигнувань обговорили перспективи збільшення торгівлі між нашими країнами. Кенійська делегація підтвердила готовність імпортувати 450 тис. тонн кукурудзи з України безмитно за допомогою механізмів держаних закупівель", - додала Н.Микольська.

Вона також зазначила, що голова кенійської делегації порушить у парламенті питання виділення квот на безмитний імпорт української аграрної продукції.
Нагадаємо, міністр Т.Кутовий повідомив, що Україна налагодить економічне співробітництво з Іраном.

Прочитано 273 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com