ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 17 Март 2017 10:57

Рішення у СОТ за позом України до РФ щодо вагонів очікується навесні 2018 року - Мінекономрозвитку

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Група експертів у межах Світової організації торгівлі може ухвалити рішення за позовом України до Російської Федерації стосовно обмежень імпорту вагонів, стрілочних переводів та залізничного обладнання навесні 2018 року. 

За інформацією Мінекономрозвитку, 2 березня цього року було затверджено групу експертів у межах СОТ у справі за позовом України до Росії щодо вагонів і залізничного обладнання.

“Наразі відбувається узгодження із Групою експертів розкладу процесуальних дій та робочих процедур у справі. Відповідно до проектів вказаних документів, безпосередній розгляд зазначеної справи буде відбуватися протягом поточного року, а прийняття Групою експертів рішення (Final Report of the Panel) очікується навесні 2018 року”, — повідомили у відомстві.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2015 року Україна подала позов у Світову організацію торгівлі проти Росії про торговельні обмеження щодо вагонів і стрілочних переводів вітчизняного виробництва. Позов став першим у загальному пакеті претензій, які готує Україна. Суть позову України в тому, що експорт українських вагонів і стрілочних переводів через торговельні обмеження, які були запроваджені Росією, скоротився з 1,7 млрд дол. у 2013 році до 51 млн дол. за 7 місяців 2015 року.
У грудні 2016 року Орган врегулювання суперечок Світової організації торгівлі на вимогу України розпочав процедуру розгляду суперечки обмеження з боку Росії імпорту українських вагонів та обладнання.

Прочитано 1302 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com