ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 25 Октябрь 2016 08:27

В українському зерні іноземці знаходять порушення стандартів якості - В.Бодаєв Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Проблема із сертифікацією зерна в Україні завдає не лише проблем фермерським господарствам та великим компаніям, але й значно підриває репутацію країни в цілому, особливо, коли в нашій продукції певні проблеми і невідповідності фіксують в іноземних країнах.

Про це у коментарі FotNews розповів голова ВО “Федерація роботодавців АПК та продовольства України” Вадим Бодаєв.
За його словами, хоч на експорт, часто, йде краще зерно, аніж на внутрішній ринок країни, протягом останніх 6 міс. вже було декілька міжнародних скандалів.
“На експорт відправляється більш якісне зерно, це — 100%, але, знову ж таки, не завжди. Ми підписали купу угод, за якими наш сертифікат якості, який дається при експортній відправці, визнається нашими партнерами. Ми за це довго воювали і от в рамках різних асоціацій ми це підписали. Тому нам як би вірять... Але є випадки, коли приїздить партія товару і вже розвозиться по торговим точкам у тій країні (куди експортували, — ред.), а потім виявляється, що там якась випадкова незалежна організація взяла аналізи і сказала, що там все не так. Тоді скандал ударяє по всій країні. І на певний проміжок часу нам закривають можливість експорту цього товару. Такі випадки були... Я не хочу їх називати. Проте, за останні півроку таких скандалів уже було кілька”, — розповів він.
За словами експерта, якщо Україні прагне розширювати свої ринки збуту, то має жорстко контролювати якість.
"Зараз в Україні все взаємопов’язано. Зараз мало хто у нас робить окремо товар на експорт і окремо для внутрішнього ринку. Великі виробники, вони не можуть розділяти ці потоки. Але при цьому ми маємо значні проблеми з цими тимчасовими стандартами, які кожного разу вигадуються окремою структурою",- додав він.
Нагадаємо, як повідомляв FotNEWS, через законодавчі прогалини сертифікація українського зерна опинилося поза законом.
Також нагадаємо, у рамках соціального експерименту FotNews, на лабораторне дослідження до Державного центру сертифікації та експертиз сільськогосподарської продукції були передані 10 зразків хлібної продукції українських виробників.
За підсумками експертизи, у трьох зразках хлібу виявлено плісняви гриби.
З цього приводу у Головному управлінні Держпродспоживслужби в м.Києві пообіцяли перевірити столичних виробників.

Прочитано 492 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com