ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 21 Октябрь 2016 09:21

О.Данилюк упевнений, що закон про спецконфіскацію ухвалять до кінця року Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Міністр фінансів України Олександр Данилюк переконаний, що Верховна Рада до кінця 2016 року ухвалить закон про спецконфіскацію. 

Таку думку він висловив в ефірі “112 Україна”, передає FotNews.
“Я впевнений на 99,9%, що спецконфіскація буде прийнята ще до кінця року. Але якщо буде якась затримка, то все-одно бюджет від цього не постраждає, тому що ми правильно розподілили ресурс між декількома статтями”, — зазначив О.Данилюк.
За словами міністра, арештовані кошти від спецконфіскації уряд не закладав тільки в одну статтю. “Ми її розділили на декілька статей. Це означає, навіть якщо його (законопроект про спецеонфіскацію — ред.) з якихось причин приймуть трошки пізніше, це не буде впливати на бюджет”, — сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВР знову не включила до порядку денного законопроект про спецконфіскацію
О.Данилюк нагадав, що 40 млрд грн є арештованими і мають бути конфіскованими до бюджету, а уряд у проекті бюджету на наступний рік заклав від спецконфіскації лише 10,5 млрд грн.

Прочитано 472 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com