ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 18 Октябрь 2016 09:17

Попри Третій енергопакет, "Нафтогаз" прагне зберегти контроль над "Укртрансгазом", - Б. Соколовський Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Ініціатива щодо передачі “Укртрансгазу” в управляння до наглядової ради “Нафтогазу” залишає ГТС у віданні того ж “Нафтогазу”. 

Таким чином жодного розподілу функцій (щодо транспорту, зберігання та дистриб’юторства газу), як це передбачають домовленості з ЄС, не відбувається. Таку думку у коментарі FotNews висловив експерт з енергетичних питань Богдан Соколовський.
“Європі абсолютно все одно як називатиметься структура, яка візьме на себе частину функцій “Нафтогазу”, чи то Міненерго, чи то Мінекономіки, чи ще хтось інший. Головне, йдеться про те, що “Нафтогаз” треба якимось чином реформувати. Ми цього не зробили, як би там не було.
Безумовно це свідчить про те, що таким чином “Нафтогаз” хоче зберегти контроль над “Укрансгазом”, — сказав він.
За словами експерта, слідувати вимогам ЄС все ж намагається В. Гройсман.
“Гройсман на це дійсно йде, бо Європа єдине, що заставляє щось робити! І робити таким, аби це не суперечило вашим (тобто нашим, — ред.) інтересам”, — додав він.
Загалом, за словами Б. Соколовського, якщо “Укртрансгаз” дійсно передадуть у відання наглядової ради “Нафтогазу”, то про виконання Третього енергопакету не може бути й мови.
“Ну їм (наглядові раді, — ред.) на перший погляд буде добре, „Нафтогаз“ таким чином реально залишає за собою сферу підпорядкування. Але ж Єврокомісія давно вже вимагала реструктурувати „Нафтогаз“, тобто розділити функції транспорту, зберігання, дистриб’юторства і так далі. Ми цього не зробили. Тепер щось робимо — але все лишається на своїх місцях, і „Нафтогаз“ — не реформований, не розділений. Ми багато можемо говорити про енергопакет і Єврокомісію, але вони у нас абсолютно не виконані, на жаль”, — резюмував він.
Нагадаємо, робоча група з реформування “Нафтогазу” попередньо домовилися підпорядкувати “Укртрансгаз” наглядовій раді “Нафтогазу”. Також нагадаємо, і ВРУ таку ініціативу оцінили скептично.
При цьому, в рамках меморандуму МФС Україна пообіцяла західним партнерам створити конкурентний ринок газу, в першу чергу, шляхом демонополізації “Нафтогазу”. У БПП все ще сподіваються, що все так і станеться.

Прочитано 490 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com