ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Понедельник, 03 Октябрь 2016 18:12

Скасування роздрібного акцизу на пальне не вплине на ціни легальних мереж АЗС - експерт Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У разі скасування роздрібного податку на пальне, його ставка буде включена до основного податку. Тобто, для тих, хто вправно платить податок з кожного проданого літру, нічого не зміниться. А ось “сірий” ринок, який від збору роздрібного акцизу ухилявся, — буде вимушений працювати за правилами, відповідно — більше не зможе демпінгувати. 

Про це в ексклюзивному коментарі FotNews розповів експерт Дмитро Марунич.
“Підстави для підвищення цін існують, особливо у регіонах, тому що за рахунок не сплати, зокрема, і цього роздрібного акцизу частина no-name АЗС — дрібні мережі — демпінгували, і це давало їм можливість трохи нижче, ніж інші великі мережі продавати нафтопродукти.
Тому, на жаль, якщо всі вони будуть працювати „по-білому“, то у них просто не буде можливості для такого роду демпінгу, і це дійсно може призвести до такого роду подорожчання нафтопродуктів, особливо у тих регіонах, де частина „сірого“ ринку була досить значною. Це передусім сільськогосподарські регіони, де низька купівельна спроможність громадян — вони вже традиційно відомі”, — поясни він.
Проте, можлива зміна цін не буде стосуватися великих міст.
“Це не стосується великих міст, Києва. Я думаю, тут як були ціни, так і лишаться.
Основна мета законопроекту (ДФС — ред.) — збільшити обсяг збору податків, поповнити бюджет, його доходну частину. За рахунок чого вони ("сірі" дилери ринку пального — ред.) демпінгували? За рахунок того, що, зокрема, не сплачували цей роздрібний акциз. Тепер же у них такої можливості не буде. Може, вони якісь інші шукатимуть варіанти, певні свої видатки скорочуватимуть, неякісний бензин продаватимуть...”, — додав Д.Марунич.
Нагадаємо, як повідомляв FotNews, у ДФС запропонували скасувати роздрібний акциз на пальне, шляхом включення його ставки до основного.
Така ініціатива зумовлена тим, що через діяльність сірих дилерів паливного ринку місцеві бюджету недоотримують значних бюджетних надходжень.
Зазначену пропозицію підтримали провідні нафтотрейдери країни.
За словами, експерта Л.Косянчука, від перенесення роздрібного акцизу на пальне в основний виграє держава.

Прочитано 540 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com