ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 26 Август 2016 09:50

Україна отримала замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 до Азербайджану

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Державне підприємство “Антонов” отримало замовлення на постачання 10 літаків Ан-178 авіакомпанії з Азербайджану. 

Передає FotNews з посиланням на прес-службу підприємства.

“Проведення сертифікаційних випробувань Ан-178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS-25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На Серійному заводі "Антонов" розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан-178”, - зазначив президент ДП “Антонов” О.Коцюба.

Зазначається, що у серпні, в рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан-178, були виконані випробування з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки. Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV М1097А2.

“До теперішнього часу Ан-178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин. Сьогодні літак готується до продовження льотних випробувань. Також планується провести завантаження/розвантаження вантажів на піддонах та в контейнерах”, - сказано у повідомленні.

Як повідомляв FotNews, Президент П.Порошенко повідомив, що під час зустрічі з азербайджанським колегою Ільхамом Алієвим у липні було обговорено постачання українських транспортних літаків Ан-178 до Азербайджану.

Прочитано 296 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com