ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 15 Июль 2016 12:04

Мінекономрозвитку: без підвищення тарифів на енергоносії дефіцит "Нафтогазу" зріс би до 171 млрд грн

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Ковалів заявила, що якби тарифи на енергоносії для населення не були підвищені, то дефіцит НАК "Нафтогаз України" збільшився б до 171 мільярда гривень. 

Про це вона заявила під час години запитань до уряду, передає кореспондент FotNews.

"У 2014 році було профінансовано 108 млрд грн для покриття дефіциту “Нафтогазу”. Якби ми не змінили цю систему, у 2016 році ми з держбюджету мали б заплатити “Нафтогазу” 171 млрд грн. Це більше, ніж фінансування оборони на сьогодні“, - сказала Ю.Ковалів.

Перший заступник міністра вчергове зазначила, що введена урядом система субсидій — єдино правильний метод вирівнювання різниці у тарифах.

“Для людей, які не можуть оплатити тарифи, нічого не змінилося. Вони як платили не більше 15% сукупного сімейного доходу, так і будуть їх платити. А сума, яка зекономлена (на покриття дефіциту бюджету НАК „Нафтогаз України“) — це близько 130 млрд грн — це сума, яку держава може пустити на армію, профінансувати дефіцит Пенсійного фонду”, — наголосила Ю.Ковалів.
Прочитано 323 раз Последнее изменение Пятница, 15 Июль 2016 12:19

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com