ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 15 Июль 2016 11:54

“Київміськбуд” ввів в експлуатацію майже половину від запланованих на 2016 рік обсягів будівництва

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

ПАТ “ХК “Київміськбуд” ввів в експлуатацію майже половину від запланованих для введення в експлуатацію у 2016 році квадратних метрів.

Про це під час прес-конференції повідомив Голова правління — президент ПАТ “ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір, передає кореспондент FotNews.

“Будівельний заділ компанії складає більше 1,5 млн кв. м. — це те, що знаходить в роботі. До кінця року планується ввести до 400 тис. кв. метрів. На сьогоднішній день вже близько 200 тис. кв. метрів введено в експлуатацію”, — повідомив І.Кушнір.

Як повідомляв FotNews, найбільший столичний забудовник ПАТ “ХК “Київміськбуд” повідомив, що за 2015 рік ввів у експлуатацію більше 300 тис. кв. метрів житла. Також за результатами роботи компанії в 2015 році місту і акціонерам було перераховано 29 млн 558 тис грн дивідендів.
У 2016 року холдинг планує ввести в експлуатацію від 360 до 400 тисяч квадратних метрів житла.

Прочитано 509 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com