ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 05 Июль 2016 10:41

Батьківщина переходить до найрадикальніших заходів Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Батьківщина» переходить до найрадикальніших заходів, зокрема, вимагає створення у Верховній Раді ТСК щодо необґрунтованості тарифів та вивчення корупції в ПАТ «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України».

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час засідання Погоджувальної Ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

За її словами, «Батьківщина» наполягає, щоб Верховна Рада ухвалила пакет з трьох законопроектів, що дозволить навести лад з тарифами на житлово-комунальні послуги.

Зокрема, йдеться про законопроекти щодо зниження ренти на видобуток газу для державної газовидобувної компанії, передачу газу українського видобутку на потреби населення, встановлення прозорої процедури формування тарифів на послуги ЖКГ.

«Ми будемо ультимативно цього вимагати! Нас не влаштує лише включення до порядку денного. Нас влаштує повне голосування за законопроекти, їх підписання, негайне зниження ціни на газ і, як наслідок – зниження тарифів на тепло та гарячу воду. Це вже перейшло всілякі межі, і просто розмовами на Погоджувальній раді вже не обійдеться! «Батьківщина» переходить до найрадикальніших заходів, і ми нікому більше не дамо знущатися над людьми!» – наголосила політик.

Юлія Тимошенко нагадала про судові позови «Батьківщини» до НКРЕКП та уряду Гройсмана щодо неправомірності тарифів на тепло, гарячу воду та ціни на газ для населення, які 25 та 27 липня вже розгляне на судовому засіданні Окружний адміністративний суд Києва.

«Ми подали в суд на уряд Гройсмана, НКРЕКП і пана Вовка щодо незаконності встановлення тарифів. На 25 і 27 липня призначені судові розгляди. Ми будемо демонструвати на всю країну цей судовий розгляд. Припиніть знущатися над людьми під красивими гаслами та прапорами!» – заявила політик.

Як зауважила Юлія Тимошенко, «чергове підвищення тарифів привело країну в ступор», адже ціна на газ збільшена всемеро, а на тепло – вдесятеро.

Причину «тарифного геноциду», влаштованого владою, лідер «Батьківщини» вбачає у «несамостійності маріонеткового уряду, оскільки Україну розглядають як заможні надра та сільськогосподарську землю, а людей – як рабів».

«Надра, газ, який видобувається в Україні, «Укргазвидобування» – вже обіцяні мегакорпораціям. І сьогодні такою ціною на газ складається надрентабельність в 500-600 відсотків для того, щоб хтось на українських надрах міг заробляти надприбутки», – вважає народний депутат.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко зазначила: «Мені дуже боляче, що керівництво держави є спільником в цих нищівних для України планах».

Прочитано 350 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com