ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 15 Март 2016 17:51

"Газпром" збільшив суму позивних вимог до "Нафтогазу" до 31,759 млрд дол.

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Російський ПАТ "Газпром" направив до Стокгольмського міжнародного арбітражу уточнені вимоги до НАК "Нафтогаз України", збільшивши суму вимог до 31,759 млрд доларів, передає FotNews з посиланням на прес-службу російської компанії.

"ПАТ “Газпром” направило до Стокгольмського міжнародного арбітражу уточнені вимоги до НАК “Нафтогаз України” за контрактом купівлі-продажу газу від 19 січня 2009 року. Загальна сума вимог “Газпрому”, з урахуванням включення додаткового вимоги — оплати 2,549 млрд дол. за невибрані в трьому кварталі 2015 року обсяги газу за умовою “бери або плати”, становить 31,759 млрд дол.", - йдеться у повідомленні.


У "Газпромі" додали, що в 2015 році умова “бери або плати” не застосовувалося для НАК “Нафтогаз України” в 1-ому, 2-ому і 4-ому кварталах.


Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” і ПАТ “Газпром” продовжують нарощувати взаємні позови у в Стокгольмському арбітражі.

Прочитано 349 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com