ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 11 Январь 2016 19:33

Міненерговугілля: ситуація щодо поставок російського газу в Україну не змінилася Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Станом на 11 січня 2016 року ситуація щодо домовленостей про імпорт газу з РФ до України не змінилася. Про це йдеться у відповіді прес-служби Міненерговугілля на запит FotNews.

 

"Щодо можливості продовжувати закупівлю російського газу, міністр Володимир Демчишин наприкінці минулого року, 21 грудня, під час відкриття ПЛ “Рівненська АЕС — ПС “Київська” наголосив, що переговори з "Газпромом" проводить компанія НАК “Нафтогаз України”. Водночас зазначив, що росіяни добре розуміють цінову кон’юнктуру в Європі, а також те, що запаси газу в ПСГ в Україні цього року значно більші, ніж були минулого року", - йдеться у відповіді на запит.


На уточнення кореспондента FotNews, чи означає це, що ситуація з домовленостями щодо постачання російського газу в Україну не змінилася, у прес-службі Міненерговугілля зазначили: "Ситуація не змінилася".


Крім того, у відомстві нагадали слова В.Демчишина, який "наголосив, що є домовленість із ЄБРР щодо фінансування додаткової закупівлі газу з європейського напрямку".


“Росіяни розуміють, що для того, щоб бути конкурентними, потрібно знижувати ціну газу нижче 200 доларів”, - зауважив В.Демчишин, якого цитує прес-служба Міненерговугілля.


“Це ті умови, які склалися на ринку. Ми не говоримо про знижку — ми говоримо про реальну ринкову ціну. Або росіяни запропонують ціну на газ нижче 200 доларів, або в них не буде можливості його продавати”, - додав міністр.


Також у міністерстві додали, що під час засідання оперативного штабу з подолання наслідків снігопадів 8 січня було наголошено, що економія газу з початку опалювального періоду, а саме з жовтня 2015 року по 8 січня 2016 року, становить 13%.

Прочитано 667 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com