ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 30

Понедельник, 21 Декабрь 2015 19:27

Ціну на газ буде зменшено, але введуть плату за потужність – В.Демчишин Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Тариф на газ для українців буде змінений за рахунок зменшення вартості за один куб "блакитного палива", але при цьому буде додатково введено плату за потужність. Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин журналістам після введення в дію нової лінії електропередач “Рівненська АЕС — Підстанція “Київська”, передає кореспондент FotNews.

”Сам тариф буде змінений по структурі: вартість за куб газу буде зменшено, але буде додатково введено плату за потужність, тому ті, хто використовують потужність, яку вони мають приєднану - ефективно, в повній мірі і не мають зайвої потужності, вони переплачувати не будуть. Це не йде мова про те, що тариф виросте, мова йде про те, що він повинен бути оптимізований. Тобто ті, хто мають великі потужності і їх не використовують, так, вони будуть платити за всю установлену потужність (тобто йде мова про перерахунок плати за потужність і плати за куби, кіловати, які вони отримують). Але сумарно вартість залишиться та ж сама”, - повідомив В.Демчишин у відповідь на запитання, скільки платитимуть українці за користування газом, навіть якщо не будуть ним користуватися.


Він пояснив це тим, що потужності, які є у споживачів, значно більші за ті, які використовують. І тому обленерго чи облгаз витрачає кошти для обслуговування встановлених потужностей.


Також В.Демчишин зазначив, що вугілля на складах наявне.


”Ми зараз спалюємо по 90 тис. щоденно, але ми ще маємо потужність для того, щоб накопичувати запаси на складах. Згідний, нас погода ”помилує”, але в опалювальний сезон в будь-якому випадку набагато більші, ніж в звичайні режимі, і для цього ми включаємо такі лінії, додатково завантажуємо атом”, - повідомив В.Демчишин.


Як повідомляв FotNews, наказом Президента України Петра Порошенка введено в дію нову лінію електропередач “Рівненська АЕС — Підстанція “Київська”.

Прочитано 1359 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com