ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Понедельник, 09 Ноябрь 2015 10:31

У Мінагрополітики заявили про проблеми із сертифікацією насіння

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів змін до постанови № 85 постановами № 749 від 23 вересня і № 840 від 21 жовтня процес сертифікації насіння фактично заблокований. Про це FotNews повідомили в прес-службі Мінагрополітики.

Зазначеними постановами штатну чисельність територіальних органів Держсільгоспінспеції скорочено із 4789 до 963 осіб, в той час як для виключно в процесі сертифікації насіння були задіяні близько 1300 спеціалістів.


“Фактично ми на жаль очікувано отримали вакуум у здійсненні державних функції, коли сільськогосподарська інспекція не може здійснювати сертифікацію у зв’язку із обмеженням штатної чисельності, а Держпродспоживслужба ще не приступила до реалізації цих повноважень”, — зазначає заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа.


Як наслідок, сертифікацію насіння і його надходження на ринок фактично заблоковано.


Таким чином, під загрозу поставлене забезпечення сільгоспвиробників насінням під врожай 2016 року.

Прочитано 356 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com