ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 31 Октябрь 2015 11:12

"Укроборонпром" оголосив повторний конкурс на пост президента "Антонова"

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Конкурсна комісія державного концерну "Укроборонпром" не змогла визначити переможця конкурсу на посаду президента держпідприємства "Антонов" і оголосила про проведення повторного конкурсу.

Про це FotNews повідомляє з посиланням на прес-службу концерну.


Згідно з повідомленням, комісія відхилила всі пропозиції учасників, оскільки реалізація конкурсних пропозицій претендентів не забезпечувала належної ефективності управління підприємством.
Крім того, комісія також не змогла визначити директорів Львівського державного заводу "Лорта" та Центрального науково-дослідного інституту навігації і управління.


Разом з тим, за підсумками конкурсу "Укроборонпром" призначив директором Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту Ігоря Огородника, а Суднобудівний завод ім. 61 комунара очолив Федір Петров.


Нагадаємо, у березні 2015 року Кабмін передав держпідприємство "Антонов" до складу концерну "Укроборонпром".


Довідково: Держпідприємство "Антонов" - єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства - літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Прочитано 1396 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com