ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 29 Сентябрь 2015 11:40

Експорт аграрної продукції до Росії впав у 10 разів

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Експорт аграрної продукції до Росії у 2015 році майже у 10 разів менше, ніж у 2010 році.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко на своїй сторінці у Facebook, передає FotNews.


Так, за даними Міністерства, обсяг експорту аграрної продукції за 8 місяців поточного року становив 193,3 млн доларів США, тоді як у 2010 році становив 1,9 млрд доларів США.


Найбільший обсяг експорту аграрної продукції до Росії було здійснено у 2011 році. Тоді Україна отримала 2,1 млрд доларів США за експортовану до Росії продукцію. У 2012 та 2013 році експорт української агропродукції до Росії складав 2 млрд доларів США. Разом з тим, вже у 2014 році обсяги експорту скоротилися майде вдвічі – до 983 млн доларів США.


Нагадаємо, як повідомляв FotNews, за словами міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, українські аграрії поступово розширюють ринки збуту своєї продукції, компенсуючи втрату ринку РФ.


Станом на 10 вересня Україна експортувала майже сім мільйонів тонн зернових.


При цьому, лідером з експорту борошна в Україні є черкаський комбінат хлібопродуктів "Талне" з іноземними інвестиціями“, який у серпні поточного року збільшив обсяг експорту майже у 2,5 рази, порівняно з минулим роком.

Прочитано 290 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com