ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 09 Сентябрь 2015 14:55

Українське насіння відповідає стандартам ЄС — О.Павленко

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Виробництво та експорт насіння може стати ще однією перспективною нішею для розвитку вітчизняного агросектору.

Про це FotNews повідомили у прес-службі Мінагрополітики з посиланням на міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.


“Експерти визнають природні умови України як одні із найкращих для виробництва насіння. Переконаний, що виробництво та експорт насіння може стати ще однією перспективною нішею для розвитку вітчизняного агросектору”, — зазначив О.Павленко.


Згідно з інформацією відомства, у період із 26 травня по 4 червня 2015 року експертами Продовольчої та Ветеринарної Служби Європейської Комісії проведено аудит з метою оцінки системи офіційного контролю та сертифікації насіння зернових в Україні та його відповідності вимогам Європейського Союзу.


“Результати проведеної перевірки є позитивними, а діяльність відповідальних державних органів за контроль та сертифікацію насіння була визнана такою, що відповідає стандартам Європейського Союзу”, — йдеться у повідомленні.
За офіційними даними Європейської Комісії, українська система контролю за виробництвом та сертифікацією насіння організована належним чином. А отже, насіння, вироблене та сертифіковане в Україні, визнається еквівалентним виробленому та сертифікованому у країнах ЄС.


“Позитивні результати цього важливого аудиту є ще одним доказом, що ми виробляємо якісну продукцію, що відповідає світовим стандартам. Це сприятиме відкриттю ринку ЄС та інших країн для ще однієї експортної позиції — насіння, що стане значним кроком у розвитку вітчизняного агросектору”, — наголосив О.Павленко.

Прочитано 350 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com