Понедельник, 20 Апрель 2015 20:32

Як Ви оцінюєте кандидатуру Голови Антикорупційного Бюро?

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)
ПРОТИ lyashko ЗА poroshenko

Як Ви оцінюєте кандидатуру Голови Антикорупційного Бюро?

ПРОТИ - 92.4%
ЗА - 6.7%

Всего голосов:: 119
Голосование по этому опросу закончилось в: Май 29, 2015

Олег Ляшко (лідер Радикальної партії)

Ситник - не Гувер! Моя думка щодо призначення голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Всі вимагали, щоб нові борці з корупцією не були прокурорськими чи міліціонерами з досвідом корупційних зв'язків. Ситник має 10 років прокурорського стажу, більше того - працював начальником слідчого відділу прокуратури Київської області. Покажіть мені його гучні корупційні розслідування на цій відповідальній посаді?! Зате всі в системі прокуратури знають його зв'язок із колишнім прокурором Києва і області Юрієм Гайсинським. Це той, якого колись у Парижі грабонули на 5 мільйонів доларів. Після звільнення з органів прокуратури Ситник став партнером Гайсинського у юридичній фірмі.

Всі вимагали, щоб новий голова НАБУ був чесний, щоб мати не лише юридичне, а й моральне право переслідувати корупціонерів. Ситник не є таким! Декларація за минулий рік - трохи більше 20 тисяч гривень доходів, зате в сім'ї - понад мільйон. Так якраз роблять усі корупціонери - записують статки на сім'ю.

Упродовж останнього часу Ситник 7 разів їздив до Москви і приховав цей факт від перевірячих органів. У мене дуже просте питання - за чим голова НАБУ їздить до країни-агресора?

Вважаю, що ідея з обранням голови НАБУ провалилася. І Президент мав це чесно визнати, а не призначати головою НАБУ людину, яка на старті немає довіри суспільства. Це ставить під сумнів щирість заяв влади про боротьбу з корупцією

Петро Порошенко (Президент України)

Я повністю підтримую Артема Ситника на цій посаді. Фронт боротьби з корупцією не менш важливий, ніж той, який захищають наші військові. Відповідальність за роботу Антикорупційного бюро спільно несуть парламент, уряд і президент, а також 9 членів комісії. Політична воля у боротьбі з корупцією очевидна. На відміну від попередніх часів ліфти, якими корупційні потоки піднімалися знизу вверх, зачинені. Індульгенції за корупцію не буде!

 

 
Прочитано 322 раз Последнее изменение Понедельник, 20 Апрель 2015 20:58

Комментарии   

0 #3 Михайло 11.05.2015 10:44
Люстраційний комітет - маріонетка в руках корупціонерів.
Цитировать
0 #2 Татар 21.04.2015 13:34
Народ заслуживает на то правительство, которое он избрал.
Цитировать
0 #1 Юрий 21.04.2015 09:27
Петя уже не первого корупционера и регионала снова просунул к кормушке.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com