Дебати

ПРОТИ liyashko ЗА mushak

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Так - 0%
Ні - 100%

Всего голосов:: 7
Голосование по этому опросу закончилось в: Август 16, 2016

Олег Ляшко

Українці ще не оговталися від попереднього підвищення тарифів на комуналку, не вилізли з боргів по квартплаті, аж раптом — новий удар. З 1 липня ціни на газ для населення знову зросли вдвічі. Мільйони людей із жахом чекають на прихід зими, яку з такими здирницькими тарифами можуть просто не пережити.

Субсидії, які наче крихту з панського столу кидають людям, насправді — обман. Виділені з держбюджету 40 млрд грн йдуть не в кишені українців, а в

кишені олігархів — власників енергетичних компаній. Це — "компенсація" за штучно завищені тарифи. Сьогодні собівартість видобутку українського газу з усіма податками становить 1580 грн за тисячу "кубів". Громадяни нині отримують газ по 7000 грн. Це абсолютно космічна ціна, що не має жодного обґрунтування.

Олексій Мушак

В Україні досить довгий час був дешевий газ для населення. Декілька років його ціна була навіть менша ніж Росії. Чи стала Україна від цього багатше? НІ. Чи стали від цього заможнішими та щасливішими українці? Відповідь також НІ. Або точніше від цього багатше стало тільки вузьке коло осіб, в яке входив в Олександр Онищенко та інші. Бо різні ціни на газ дозволяли реалізовувати просту схему. Державний газ якби продався по зниженій ціні для населення, а по факту по високій для промисловості. Тому ще раз хочу повторити. Дешевий газ це дорога в нікуди, і практика останніх 10 років це підтвердила. В першу чергу маємо концентруватися на створення умов для розвитку бізнесу і перетворення України з багатої держави бідних людей на багату державу середнього класу

ПРОТИ lyashko ЗА poroshenko

Як Ви оцінюєте кандидатуру Голови Антикорупційного Бюро?

ПРОТИ - 92.4%
ЗА - 6.7%

Всего голосов:: 119
Голосование по этому опросу закончилось в: Май 29, 2015

Олег Ляшко (лідер Радикальної партії)

Ситник - не Гувер! Моя думка щодо призначення голови Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Всі вимагали, щоб нові борці з корупцією не були прокурорськими чи міліціонерами з досвідом корупційних зв'язків. Ситник має 10 років прокурорського стажу, більше того - працював начальником слідчого відділу прокуратури Київської області. Покажіть мені його гучні корупційні розслідування на цій відповідальній посаді?! Зате всі в системі прокуратури знають його зв'язок із колишнім прокурором Києва і області Юрієм Гайсинським. Це той, якого колись у Парижі грабонули на 5 мільйонів доларів. Після звільнення з органів прокуратури Ситник став партнером Гайсинського у юридичній фірмі.

Всі вимагали, щоб новий голова НАБУ був чесний, щоб мати не лише юридичне, а й моральне право переслідувати корупціонерів. Ситник не є таким! Декларація за минулий рік - трохи більше 20 тисяч гривень доходів, зате в сім'ї - понад мільйон. Так якраз роблять усі корупціонери - записують статки на сім'ю.

Упродовж останнього часу Ситник 7 разів їздив до Москви і приховав цей факт від перевірячих органів. У мене дуже просте питання - за чим голова НАБУ їздить до країни-агресора?

Вважаю, що ідея з обранням голови НАБУ провалилася. І Президент мав це чесно визнати, а не призначати головою НАБУ людину, яка на старті немає довіри суспільства. Це ставить під сумнів щирість заяв влади про боротьбу з корупцією

Петро Порошенко (Президент України)

Я повністю підтримую Артема Ситника на цій посаді. Фронт боротьби з корупцією не менш важливий, ніж той, який захищають наші військові. Відповідальність за роботу Антикорупційного бюро спільно несуть парламент, уряд і президент, а також 9 членів комісії. Політична воля у боротьбі з корупцією очевидна. На відміну від попередніх часів ліфти, якими корупційні потоки піднімалися знизу вверх, зачинені. Індульгенції за корупцію не буде!

 

 
ПРОТИ birukov ЗА firsov

Чи потрібно оголошувати військовий стан на Сході України?

ЗА - 60%
ПРОТИ - 40%

Всего голосов:: 25
Голосование по этому опросу закончилось в: Март 29, 2015

Юрій Бірюков (радник Порошенка)

Вводити воєнний стан в Україні поки не потрібно, адже це призведе до багатьох наслідків, які обмежать не лише права громадян, а й завадять розвиватися економіці держави. А що змінить офіційне запровадження воєнного стану? У нас зміниться ставлення людей до того, що відбувається на сході України від того, що це лише назвуть воєнним станом? Не забувайте, що воєнний стан – це ще й обмеження свободи слова, обмеження права зібрань, обмеження засобів комунікації, відключення інтернету, можливість конфісковувати будь-яке майно на користь армії, можливість примусової праці на користь армії.

Єгор Фірсов (Народний депутат України)

Якщо у найближчий час російсько-терористичні війська не припинять вогонь і не будуть дотримуватись перемир'я, в Україні слід оголошувати воєнний стан. У Мінську були досягнуті в якійсь мірі фінальні угоди. Я не згоден з тим, що можливо будуть знову і знову перемир'я. Розуміння таке, що якщо найближчим часом, я зараз говорю про найближчі дні, максимум тижні - якщо не буде припинений вогонь, якщо у нас будуть тривати бойові дії, то треба справді вводити воєнний стан і працювати у форматі країни за принципом все на фронт

 

 
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com