ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Володимир Фесенко

Володимир Фесенко

Третя річниця початку євромайдан. Тиждень почався з політичної дати - третьої річниці початку євромайдан.

Останні соціологічні опитування дали багату поживу для роздумів про тенденції партійних рейтингів, що відображають бурхливу течію політичного життя в Україні. 

Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін анонсував вихід в світ своєї книги «Четверта республіка». Мені з групою колег вдалося отримати примірник цієї книги раніше запланованої презентації, а заодно і поспілкуватися з автором трохи раніше.


За класичною політичною логікою, враховуючи ті "сигнали", які українське керівництво отримало за останні два тижні, саме зараз відставка уряду та Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка недоречна. 

Основна проблема української політики – завищені очікування, які потім обертаються розчаруваннями, вважає політичний експерт Володимир Фесенко.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і міінстр внунтрішних справ Арсен Аваков прибули з робочим візитом до Хмельницького, передає FotNews з посиланням на прес-службу МВС.

Закон України “Про міліцію” офіційно втратить чинність 7 листопада 2015 року. Про це йдеться у опублікованому у газеті “Голос України” законі “Про Національну поліцію”, повідомляє кореспондент FotNews.

«На жаль знову доводиться реагувати на маніпулятивний і вибіркове цитування»

Президент Порошенко продемонстрував силу і волю держави в боротьбі з олігархічною махновщиною.

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com