ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Денис Маганов

Денис Маганов

У Житомирі 19 грудня 2017 року, якраз на свято зимового Миколая, побував лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива. 

 

Вторник, 19 Декабрь 2017 16:34

У Львові горів склад з рибою

У Львові горів склад із замороженою рибою. Про це повідомили у пресс-службі ДСНС у Львівській області.

До 2025 року створити умови, за якими кожна дитина матиме змогу виховуватися в родині – такі плани ставить перед собою Служба у справах сім’ї і дітей виконавчого органу КМДА

Консул України у Гамбурзі підтвердив викрадення піратами українського громадянина з контейнеровоза DEMETER у Гвінейській затоці біля берегів Нігерії. 

Afnan Perfumes – це натуральна косметика із самого серця «золотої столиці світу» Еміратів, яку ми привозимо для Вас прямо із рук виробника.

 

У Національній опереті України 6 та 7 жовтня відбудеться перша прем’єра 83-ого театрального сезону.

У зв’язку з проведенням у столиці 7 жовтня змагань з велосипедного спорту у столиці буде обмежено рух усіх видів транспорту, передає Fotnews з посиланням на прес-службу КМДА.

До п'ятірки ключових імпортерів української аграрної продукції за вісім місяців поточного року увійшли Індія, Єгипет, Нідерланди, Іспанія та Китай. 

Активними темпами почався приріст в партійний осередок Радикальної партії в Донецькій області.

Страница 1 из 53
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com